Viscoderm
Viscoderm

Proč zvolit přípravek VISCODERM® Pearls – doplněk stravyUžívání VISCODERM® Pearls – doplňku stravy, obsahující kyselinu hyaluronovou, kolagen, Pycnogenol ® a koenzym Q10, umožňuje stimulovat buněčnou obnovu, čímž přispívá ke zdravému vzhledu pokožky, její elasticitě, zvýšení tonu a hydrataci.Proč zvolit přípravek VISCODERM® Pearls – doplněk stravy

Kolagen je pro lidský organismus důležitým proteinem, je základní složkou kůže, svalů, šlach, vazů, cév a přispívá k pružnosti a tonu pokožky, vlasů a nehtů.

Chondroitin sulfát je základním stavebním kamenem pojivových tkání společně s kolagenem a kyselinou hyaluronovou.

Kyselina hyaluronová je v dnešní době nejpoužívanější látkou v estetické dermatologii, neboť je jednou z hlavních složek pojivové tkáně a hraje základní roli při zachování napětí kůže.

Pycnogenol ® má vynikající biologické vlastnosti pro boj proti volným radikálům: napravují poškození kožních tkání způsobené oxidací, působí proti křehnutí vlásečnic, na enzymatické systémy, shlukování krevních destiček a regulují přeměnu a tvorbu kyseliny hyaluronové.

Koenzym Q10 působí jako antioxidační činidlo s přímým dopadem na volné radikály, zvyšuje buněčnou proliferaci a snižuje škodlivé účinky UV záření.

Navštivte také VISCODERM®      IBI, spol.s r.o. ® | Právní prohlášení      Povězte svým známým | Zprávy v tisku | Kontakt
počítadlo.abz.cz